Consultant scriere proiecte finantare

INITIAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii:
- Intocmirea documentatiei pentru proiecte finantate prin intermediul fondurilor structurale;
- Pastrarea relatiei cu clientii si colaboratorii firmei pe proiectele in lucru
- Implementarea si monitorizarea proiectelor cu finantare nerambursabila.
- Solutionarea problemelor care pot apare din situatii neprevazute;
- Organizarea echipei de proiect si repartizarea sarcinilor;
- Intocmirea documentelor finale si predarea lor clientilor;
- Intocmirea planului de afaceri pentru obtinere fonduri rambursabile si nerambursabile

CERINTE

- Experienta in elaborarea a minim 3 proiecte finantate prin programul Phare;
- Experienta in implementarea a minim 2 proiecte finantate prin programul Phare;
- Studii superioare;
- Cunostinte de management al proiectelor;
- Cunostinte avansate de Microsoft Office;
- Cunostinte de limba engleza;
- Abilitati de organizare si planificare;
- Capacitate de analiza si atentie la detaliu;
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitate de a lucra intr-o echipa dinamica si profesionista;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala si personala;
- Mediu de lucru placut;
- Pachet salarial motivant corelat cu performanta.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de consultanta in domeniul Resurselor Umane.