CONSULTANT RESURSE UMANE

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizarea activitatilor aferente desfasurarii proiectelor de recrutare si selectie de personal;
- realizarea activitatilor de consultanta si consiliere oferite clientilor;
- participarea la sustinerea programelor de training;
- asigurarea interfetei intre companie si clienti;
- redactarea diverselor rapoarte;
- operarea in bazele de date utilizate de Smart Training.

CERINTE

- studii superioare de specialitate (de psihologie sau economie);
- experienta profesionala anterioara in domeniul resurselor umane (min. 6 luni) ;
- abilitati excelente de comunicare si interrelationare;
- persoana onesta, dinamica, puternic motivata;
- cunostinte operare PC (MS Office);
- cunostinte bune de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

- munca intr-un mediu competitiv;
- posibilitati de dezvoltare a carierei si promovare.

SMART TRAINING este o firma de consultanta in resurse umane din CLUJ NAPOCA care are ca principale servicii: recrutarea si selectia personalului, evaluarea performantelor profesionale, evaluarea psihologica si training.