Consultant Resurse Umane

SC SENSIBLU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ofera suport functional si administrativ privind procesele de: recrutare si selectie de personal, compensatii si beneficii, dezvoltare organizationala, managementul performantei si relatiile de munca;
- Participa la dezvoltarea si implementarea politicilor si procedurilor specifice de resurse umane;
- Ofera consultanta managementului operational privind gestionarea problemelor de resurse umane din farmaciile Sensiblu pe zona de Vest a tarii (Cluj, Mures, Bistrita Nasaud, Maramures, Bihor, Salaj, Satu Mare, Alba).

CERINTE

- Studii superioare;
- Specializari in domeniul resurselor umane;
- Experienta minim 2 ani in domeniul resurselor umane (recrutare, dezvoltare, consultanta HR), preferabil intr-o pozitie similara;
- Abilitati de operare PC: Ms Office, Internet.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru dinamic;
- Posibilitati de dezvoltare profesioanala.

Compania Sensiblu lider de piata, este singurul lant farmaceutic cu acoperire nationala. Face parte din grupul de firme A&D Pharma (unul dintre cele mai dinamice grupuri farmaceutice din Romania).