Consultant Resurse Umane

SC PICOIL INFO CONSULT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajăm Consultant Resurse Umane pentru sediul nostru din Cluj-Napoca

- Păstrarea legăturii cu clienții existenți ai firmei;
- Identificarea și abordarea unor clienți noi și lărgirea bazei de clienți;
- Identificarea nevoilor clienților, propuneri de soluții, ofertare;
- Derularea întregului proces de recrutare și selecție;
- Implicarea simultană în mai multe proiecte de recrutare, training, diagnoză organizațională, etc.
- Sarcini de ordin administrativ.

CERINTE

- Studii superioare finalizate (Psihologie constituie un avantaj);
- Experiență pe o poziție similară (recrutare și selecție, evaluare de personal, training-uri);
- Capacitate de planificare, organizare și gestionare a mai multor proiecte în paralel;
- Personalitate veselă, comunicativă, dinamică, interesată de auto-dezvoltare;
- Cunoștințe solide operare calculator (Word, Excel, PowerPoint);
- Cunoașterea limbii engleze, nivel mediu;
- Permis de conducere categoria B, cerință obligatorie.

BENEFICII OFERITE

Instruire și training profesionist;
Mediu de lucru plăcut, domeniu dinamic și antrenant;
Posibilități de dezvoltare.

Persoanele interesate pot trimite CV-ul la adresa de e-mail recrutare@pic-oil.ro .

Din 1996, PicOil Info Consult ofera consultanță în managementul resurselor umane. Printre domeniile de expertiză se numără: recrutare și selecție, programe de training și teambuilding sau sisteme de evaluare.
Dintre realizările de până acum se pot menționa cele peste 220 de traininguri personalizate cu peste 3500 de cursanți, 4 proiecte PHARE și 1 proiect POSDRU, scrise, câștigate și implementate cu succes sau cele peste 25 de teambuildinguri outdoor organizate.