Consultant NeoManager - Cluj-Napoca

Transart SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultanta si implementare software economic - NeoManager:
- analiza activitati intreprinderii
- vanzarea solutiei informatice
- implementarea solutiei informatice
- trainig si asistenta tehnica

CERINTE

- cunostinte economice
- studii superioare
- cunostinte bune de contabilitate
- experienta sau cunostinte foarte bune de utilizare a MS ACCESS
- experienta in relatii cu publicul sau vanzari
- disponibilitate la deplasari
- permis de conducere cat. B (obligatoriu)

Reprezinta un avantaj:
- experienta in utilizare software economico-financiar
- experienta in vanzare, consultanta si implementare aplicatii software

BENEFICII OFERITE

Toate informatiile vor fi tratate cu confidentialitate.
Vor fi contactati numai candidatii selectionati.

Transart dezvolta si implementeaza solutii software si ofera servicii de consultanta in tehnologia informatiei.

Firma a dezvoltat pana in prezent urmatoarele produse software:
- B-Org ¿ sistem de tip ERP pentru managementul afacerii
- HERMES ¿ solutia completa de automatizare a fortei de vanzare
- NeoManager - sistem pentru managementul afacerilor firmelor mici si medii

De la sfarsitul anului 2000, Transart este Microsoft Certified Partner (MCP).