CONSULTANT MARKETING

EDIL CASA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizeaza strategia de promovare si vanzari.
Implementeaza strategiile realizate impreuna cu departamentul de vanzari.
Promovarea imaginii si serviciilor firmei.Atragerea de potentiali clienti.Raspunde de activitatile de marketing si comunicare interna.Monitorizeaza piata si ajusteaza planul de marketing.

CERINTE

Cunostinte bune de operare pe calculator (Windows, Word, Excel)
Carnet de conducere cat. B
Cunoastere limba straina-engleza si/sau spaniola
Corectitudine si rigurozitate
Rezistenta la stress, calitate
Cunostinte de baza in domeniul marketingului.
Experienta pe un departament de marketing de minim 1 an.
Fire dinamica, sociabila, creativa.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant
-posibilitate de integrare intr-o echipa tanara si dinamica
-conditii de munca moderne
-bonusuri in functie de rezultate

EDIL este o firma specializata in tranzactii imobiliare, cu experienta de 17 ani in domeniu, fiind una din primele agentii clujene. Ofera o gama larga de servicii imobiliare cuprinse in pachete distincte de servicii: edil clasic, edil business si edil prestige. De curand a deschis un punct de lucru in Bucuresti incercand astfel sa se acopere o piata cat mai larga pentru a se oferi clientilor o oferta cat mai bogata si solutia celor mai profitabile plasamente pe piata imobiliara nationala.