Consultant imobiliar - Asociat de Vanzari

Eden Imobiliare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
Vizionarea, evaluarea, promovarea si intermedierea tranzactiilor imobiliare;
Prospectarea pietei imobiliare si selectarea proprietatilor conform cerintelor clientilor
Gestionarea si largirea portofoliului de clienti
Pregatirea, negocierea si medierea contractelor
Inregistrarea ofertei in baza de date a agentiei

CERINTE

Cerinte:
Persoana cu capacitate antreprenoriala, focusat pe rezultat, capacitate buna de organizare si gestionare a timpului, independent, dinamic, motivat, serios, adaptabil.
Bun profesionist, experienta in imobiliare sau vanzari, calitati bune de comunicare, de preferat studii superioare si cunoasterea unei limbi straine de circulatie internationala, posesor de permis cat B, de preferinta cu autoturism propriu, detinator de PFA sau dispus sa lucreze cu contract de colaborare tip PFA

BENEFICII OFERITE

se discuta in urma interviului

DESCRIEREA FIRMEI

agentie imobiliara Cluj Napoca