Consultant fonduri europene

FIX FIT FINANCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea si analizarea pietei;
- identificarea potentialilor clienti (agenti economici , ONG-uri , persoane fizice autorizate , persoane fizice , administratii publice locale ) interesati de accesarea fondurilor europene nerambursabile in toate domeniile de activitate, atat in mediul urban , cat si in mediul rural ;
-consilierea clientilor in alegerea programului de finantare potrivit nevoilor si ideilor lor de afaceri ;
-prezentarea serviciilor oferite de companie;
-negocierea, incheierea si monitorizarea contractelor;

CERINTE

-aspect profesional business;
-abilitati de comunicare si negociere;
-atitudine pro-activa, orientata catre client ;
-perseverenta in atingerea obiectivelor, creativitate, initiativa;
-experienta relevanta in vanzari;
-cunostinte in domeniul accesarii fondurilor nerambursabile constituie avantaj;
-permis de conducere categoria B si experienta minim 1 an;
-disponibilitate pentru deplasari;

BENEFICII OFERITE

-venit lunar fix + comision aferent fiecarui contract incheiat;
-program de lucru flexibil;
-telefon mobil;

Fix Fit Finance SRL ofera servicii de consultanta in accesarea fondurilor europene nerambursabile si a surselor nationale de finantare, precum si servicii de management integrat al proiectului.