Consultant Financiar in Asigurari

Aliat HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Stabilirea si mentinerea relatiilor cu clientii companiei;
- Prezentarea produselor la un nivel inalt de profesionalism;
- Aplicarea standardelor etice ale companiei in vanzarea asigurarilor.

CERINTE

- Experienta de minim 1 an in domeniu asigurarilor, investitiilor financiare
- Absolvent al unei institutii de invatamant superior (sau in curs de desfasurare)
- Cunoasterea pietei asigurarilor constituie un avantaj
- Orientare spre servicii adresate clientilor
- Capacitatea de a adopta un comportament si o tinuta business
- Abilitati interpersonale superior dezvoltate
- Punctualitate si spirit antreprenorial
- Motivat de consolidarea unei cariere in domeniul brokerajului

BENEFICII OFERITE

- Se ofera carte de munca si comisioane motivante
Laptop, telefon si masina de serviciu
- Abonament medical la o clinica privata
- Traininguri de specialitate

AliatHR este un furnizor complet de solutii eficiente in dezvoltarea resurselor umane.