Consultant financiar /Group Manager

AWD Cluj-Napoca

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea bazelor de date cu potentiali clienti si gestionarea corespondentei cu acestia
- Documentarea privind obiectivele evenimentului si contextul de desfasurare (din presa si de pe Internet)
- Realizarea si sustinerea de prezentari pentru clienti (implicand si deplasari)
- Intocmirea planului evenimentului
- Stabilirea bugetului necesar pentru realizarea acestuia
- Redactarea corespondentei cu clientii si furnizorii

CERINTE

- organizarea de evenimente
- abilitati de comunicare
- negociere, analiza si planificare
- persoane proactive, rezistente la stres si creative

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv si bonusuri pentru performanta

DESCRIEREA FIRMEI

Consilieri Financiari si Manageri ede Prima Linie
COMPANIE MULTINATIONALA face preselectie pentru ocuparea pozitiilor vacante de de Consilieri Financiari Asigurari si Credite de orice fel si Manageri de Echipa Cerinte-studii medii sau superioare finalizate sau in desfasurare, tinuta bussines. Se ofera - cursuri si seminarii de instruire gratuite, Sume fixe, cele mai mari comosioane din piata, cariera intr-o companie multinationala