Consultant financiar /Group Manager

AWD Cluj-Napoca

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea bazelor de date cu potentiali clienti si gestionarea corespondentei cu acestia in vederea incheierii de asigurari .
- Documentarea privind obiectivele evenimentului si contextul de desfasurare (din presa si de pe Internet)
- Realizarea si sustinerea de prezentari pentru clienti
- Intocmirea planului evenimentului
- Stabilirea bugetului necesar pentru realizarea acestuia
- Activitari de management si relatii publice
- Supervizarea derularii evenimentului
- Evaluarea evenimentului
- Consultanta pentru management si asigurari .

CERINTE

- organizarea de evenimente
- abilitati de comunicare
- negociere, analiza si planificare
- persoane proactive, si creative

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv si bonusuri pentru performanta
- creearea unei cariere de succes
-expereinta profesionala
=promovare pe scara ierarhica

DESCRIEREA FIRMEI

Manageri Asigurari si Credite

COMPANIE MULTINATIONALA face preselectie pentru ocuparea pozitiilor vacante de Manageri Asigurari si Credite de orice fel. Cerinte-studii medii sau superioare finalizate sau in desfasurare, tinuta bussines. Se ofera - cursuri si seminarii de instruire gratuite, Sume fixe, cele mai mari comosioane din piata, cariera intr-o companie multinationala