Consultant Financiar (CF)

Raiffeisen Bank

Job expirat

RESPONSABILITATI

Începând cu anul 2005, echipele locale de vânz¿ri directe ale Raiffeisen Bank au contribuit într-o m¿sur¿ important¿ la obtinerea unor rezultate excelente pe segmentul produselor dedicate persoanelor fizice. În vederea extinderii acestui model de succes, suntem în c¿utare de persoane dinamice, independente si motivate de un parteneriat real cu Raiffeisen Bank.
Dac¿ doresti s¿ faci parte din aceasta echip¿ si s¿ iti conduci propria afacere intr-o relatie de parteneriat cu Raiffeisen Bank, te invit¿m s¿ iti depui candidatura pentru rolul de:
- Consultant Financiar (CF)

Iti poti depune candidatura prin una din urm¿toarele modalit¿ti:
- direct pe portalul www.myjob.ro
SAU
- printr-un e-mail transmis pe adresa directsales@rzb.ro, mentionand in subject: CF si orasul pentru care aplici.

Responsabilitati:
- Prospecteaz¿ si identific¿ potentiali clienti;
- Promoveaz¿ vânz¿rile active de produse si servicii ale b¿ncii dedicate segmentului de clienti persoane fizice;
- Furnizeaz¿ informatii potentialilor clienti;
- Raporteaz¿ rezultatele activit¿tii sale coordonatorului echipei.

CERINTE

- Experient¿ în domeniul vânz¿rilor minim 1 an
- Orientare c¿tre client, abilit¿ti de relationare si prezentare
- Abilit¿ti de vânzare si negociere
- Spirit antreprenorial si atitudine proactiv¿
- Perseverent¿ în atingerea obiectivelor

BENEFICII OFERITE

Beneficiile parteneriatului cu Raiffeisen Bank:
- Pachet de compensare motivant, direct corelat cu rezultatele obtinute;
- Programe de instruire si dezvoltare profesional¿ si personal¿.

DESCRIEREA FIRMEI

Raiffeisen Bank - un loc de munca excelent
Istoricul si traditia de 130 de ani a grupului RZB, resursele sale, orientarea catre calitate si satisfacerea nevoilor clientilor vor constitui un sprijin în afirmarea talentului tau si te vor ajuta sa-ti transpui visele în realitate. Iti oferim un loc de munca dinamic si provocator si întreg sprijinul necesar pentru a putea obtine rezultate foarte bune.
Alatura-te echipei noastre, pune-ti amprenta personalitatii si vei reusi !

Raiffeisen Bank Romania -Banca ta de incredere !
Impreuna suntem mai puternici!