consultant financiar

OVB Allfinanz Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:
Un om informat deschis spre nou, ambitios, sa ii placa sa fie conducator, sa isi doreasca o afacere proprie, disponibilitate pentru activitate in domeniu financiar unde sunt platite doar rezultatele, dornic de a invata, disciplinat, dispus sa respecte regulile de ordine interioara.

CERINTE

*responsabil, motivat si hotarat sa atinga telurile propuse indiferent de obstacolele intalnite
*initiativa, spontaneitate si creativitate in actiunile desfasurate
*consecventa, optimism si determinare pentru atingerea obiectivelor individuale
*spirit de echipa
*capacitate de a invata si aplica intr-un timp scurt abordari, tehnici si tipuri diferite de produse financiare
*orientare catre oameni
*foarte motivat financiar
*imagine business
*experienta in domeniul asigurarilor constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

-posibilitate de la lucra full-time sau part-time
-posibilitatea castigului financiar neplafonat
-independenta in functie de realizarea obiectivelor
-training sistematic, continuu si gratuit
-comisioane lunare
-bonusuri lunare, trimestriale si anuale in bani si calatorii
-excursii nationale si internationale - trimestrial si anual, gratuit
-posibilitatea crearii unei cariere de succes
-ascensiune rapida in cariera

cea mai mare companie de consultanta financiara din Europa, prezenta in 14 tari si acoperind 85% din teritoriul Europei, peste 2,5 mil clienti noi anual