CONSULTANT FINANCIAR

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Sa intermediezi produsele din portofoliul companiei ;
• Sa contribui la cresterea portofoliului de clienti al companiei ;
• Sa dezvolti o relatie profesionala pe termen lung intre clienti si companie ;
• Sa participi la sesiuni de instruire si la sedintele periodice cu echipa.
• Sa raportezi si sa planifici productia personala

CERINTE

• Ai cunostinte economice de baza ;
• Ai experienta in vanzare sau doresti sa incepi o cariera in aceasta directie ;
• Lucrezi bine in echipa si stii sa iti planifici si rezultatele individuale ;
• Ai cel putin diploma de bacalaureat ;
• Stii sa lucrezi in Word, Excel Power Point;
• Esti o persoana dinamica, sociabila, motivata de o cariera in domeniul financiar-bancar ,

BENEFICII OFERITE

Compania Consultanta Financiara Germana S.R.L. este o companie specializată în servicii de consultanţă financiară, oferite clienţilor prin propria reţea de consultanţi. Pionieratul structurii de distribuţie pe piaţa românească, parteneriatele exclusive si avantajoase incheiate cu importante institutii financiare si reţeaua de consilieri profesionişti ai companiei Consultanţă Financiară Germană, care vin în întampinarea clienţilor la nivel naţional constituie premisele unei consultanţe de calitate.
Consultanta Financiara Germana S.R.L. este membra a grupului Bausparkasse Schwäbisch Hall, cea mai mare casa de economisire-creditare din Germania, cu peste 75 de ani de experienta in domeniul financiar-bancar.
Te invitam sa te alaturi companiei noastre!