Consultant Finaciar-Pensii Private

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei, contactarea acestora si construirea unei relatii de afaceri
Indentificarea nevoilor clientilor si recomandarea catre acestia a celor mai potrivite solutii
Cunoasterea produselor de creditare ale partenerilor bancari
Realizarea obiectivelor de vanzari in termenii de volum si nr de dosare,conform planului de vanzari
Pregatirea documentatiei necesare pentru contractele pentru care oferim consultanta
Gestioanarea portofoliului de clienti

CERINTE

Excelente abilitati de comunicare si negociere
Capacitate,dorinta de invatare si perfectionare
Cunoasterea pachetului Microsoft Office
Spirit de echipa si determinare
Proactivitate in relatii cu clientii
Atitudine pozitiva
Claritate si coerenta in exprimare
Perseverenta in atingerea obiectivelor,seriozitate .ambitie

BENEFICII OFERITE

Posibilitati de avansare rapide
Training de specialitate
Comision din vanzari si alte bonusuri
Mediu de lucru profesionist
Cariera in domeniul financiar