Consultant dezvoltare aplicatii Windows Sharepoint Services

NETIMAGE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- servicii de consultanta in dezvoltarea pe platforma Windows Sharepoint Services

CERINTE

Desfasoara activitati de analiza de business;
Scrie specificatii tehnice pentru echipa de dezvoltare;
Verifica conformitatea aplicatiei cu specificatiile functionale;
Acorda asistenta tehnica si servicii de instruire beneficiarilor aplicatiei;
Rezolva solicitarile clientilor, referitoare la utilizarea si functionarea aplicatiei.

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu motivant , lucrul intr-o echipa tanara, dinamica, posibilitati reale de evolutie profesionala, precum si alte avantaje pe care te invitam sa le descoperi, trimitand CV-ul tau la adresa hr@netimage.ro, insotit de o scrisoare de intentie.

Infiintata in 2003 cu capital integral romanesc, Netimage ofera servicii de project management, analiza de business si consultanta, dezvoltarea integrala de software bazata pe specificatiile clientului, migrarea sau rescrierea de aplicatii, training si consultanta, asistenta tehnica, mentenanta si service pentru aplicatii existente. Cu o experienta de peste patru ani in serviciile de outsourcing firma noastra si-a atins o clientela formata din companii straine din SUA, Irlanda si Danemarca.