Consultant Credite - Cluj-Napoca

CREDIT TEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea ofertei de credite din portofoliul bancilor partenere prin prezentari de grup organizate in cadrul institutiilor publice si private
- Acordarea de consultanta financiara si asistenta in intocmirea dosarului de credit potentialilor clienti , prin prezentarea solutiei optime corespunzatoare fiecarui client si solutionarea problemelor aparute

CERINTE

- Studii superioare ( in curs de desfasurare sau finalizate )
- Cunostinte operare PC ( WORD , EXCEL,INTERNET)
- Abilitati de comunicare, coordonare, vanzare;
- Orientare catre clienti si rezultate;
- Initiativa, flexibilitate, adaptabilitate;

BENEFICII OFERITE

- Comisioane motivante
- Bonusuri in functie de performante
- Training de specialitate
- Mediu de lucru profesional
- Telefon
- Masina

Credit Team este cea mai cunoscuta companie de brokeraj bancar din Romania, cu o retea de sucursale extinsa la nivel national. Intampinam nevoile de consiliere ale populatiei in momentul in care se apeleaza la credite si leasing, printr-un portofoliu compus din ofertele a peste douazeci de institutii partenere. Daca vrei sa te dezvolti intr-un mediu in continua miscare, daca iti place sa relationezi cu oamenii, daca poti sa respecti regulile de lucru ale unei echipe si daca esti de parere ca veniturile depind de eforturile depuse, atunci te invitam sa ne cunosti mai bine.