Consultant Credite

Kes Invest SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
• Gestionarea/managementul portofoliului de clienți;
• Cunoașterea în detaliu a produselor de creditare ale partenerilor bancari;
• Informarea clienților cu privire la condițiile de creditare pentru toate produsele companiei;
• Realizarea obiectivelor de vânzări;
• Promovarea și vânzarea produselor și serviciilor firmei;
• Implicare directă în campaniile de marketing desfășurate: flyere, prezentări;
• Urmărirea în permanență a evoluției sectorului financiar-bancar.

CERINTE

• Contribuire la dezvoltarea echipei de lucru;
• Orientare spre învățare continuă;
• Flexibilitate, cu abilități de adaptare la situații variate/diferite tipuri de clienți;
• Abilități de comunicare, negociere, relaționare;
• Orientare spre rezultate, fără a se omite faptul că satisfacția clientului este cel mai important factor în procesul de consultanță.

BENEFICII OFERITE

• Un pachet salarial (salariu fix, plus bonusuri) care recompensează performanța;
• Contract individual de muncă pe perioadă nedeterminată;
• Cursuri de pregătire și perfecționare profesională;
• Șansa de a face parte dintr-o echipă tânără și entuziastă.

DESCRIEREA FIRMEI

Activități de consultanță pentru afaceri și management