Consultant Cosmetice

Oriflame Consultant Cosmetice

Job expirat

RESPONSABILITATI

Doresti sa folosesti produse naturale de calitate excelenta sau sa stii mai multe despre lumea cosmeticelor? Cauti prieteni noi? Oriflame iti ofera toate acestea si chiar mai mult! - Viziunea Oriflame este de a deveni firesc, intaia alegere pentru consultantii, consumatorii si angajatii sai.

CERINTE

Persoana dinamica, serioasa, usor adaptabila la lucrul in echipa, indiferent de sex, cu varsta peste 18 ani, dornica sa castige venituri suplimentare in timpul sau liber.
- Este cel mai placut job pentru persoanele tinere dar si pentru cei ce doresc sa-si mareasca suplimentar veniturile proprii.

BENEFICII OFERITE

Produse cadou, comision incepand cu 23%, 26%, 30% si 35%, participari la campaniile companiei.

Oriflame – cosmetice naturale suedeze. Oriflame este o companie de cosmetice infiintata in 1967, care vinde produse naturale de înalt¿ calitate pentru îngrijirea pielii, parfumuri de calitate si produse pentru machiaj.