CONSILIER VANZARI - MAGAZIN IMBRACAMINTE

Job expirat

Companie
SC ONCOS SA
Posturi disponibile
1
Domeniu
Vanzari
Nivel experienta
1 - 2 ani
2 - 3 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Liceu
Nivel salarial
Confidential
Localitate
Cluj Napoca
Tara
ROMANIA
Valabilitate
25-11-2013 : 25-12-2013
0
Numar de aplicatii
21

Responsabilitati

- Asigura informarea clientilor asupra caracteristicilor calitative si functionale ale produselor oferite;
- Promoveaza produsele firmei si respecta metodele de prezentare si comercializare;
- Incaseaza contravaloarea produselor si emite bonul fiscal;
- Raspunde de securitatea valorilor banesti (in timpul desfasurarii activitatii), inregistrarea corecta a incasarilor, predarea lor;
- Intretine curatenia si ordinea in magazin.

Cerinte

- Experienta in domeniul vanzarilor - confectii textile;
- Bune abilitati de comunicare si negociere;
- Persoana serioasa, dinamica, cu spirit de initiativa si putere de convingere.

Descrierea firmei

Comert cu ridicata nespecializat de produse alimentare, bauturi si tutun

Gaseste toate anunturile pentru meseria Consilier vanzari