Consilier Vanzari Import (limba germana)

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionarea legaturii cu furnizorii din Germania
- mentinerea relatiei cu clientii firmei
- indentificarea de noi dealeri
- intocmirea de oferte si contracte
- verificarea masinilor
- administrare site

CERINTE

- Experienta in domeniul vanzarilor minim 1 an
- Experienta in domeniul vanzarilor auto sau logistica (avantaj)
- Cunostinte solide de limba germana (obligatoriu)
- Bune abilitati de operare PC, internet, administrare site
- Permis de conducere categoria B
- Persoana organizata, comunicativa, atenta la detalii, cu bune abilitati de negociere

BENEFICII OFERITE

- Salarizare atractiva
- Un mediu de lucru dinamic si placut

SMART TRAINING este o firma de consultanta in resurse umane din care are ca principale servicii: recrutarea si selectia personalului, evaluarea performantelor profesionale, evaluarea psihologica si training.

Trimiteti un CV la recrutare@smart-training.ro pentru BAZA DE DATE Smart Training care va ofera oportunitatea de a beneficia de oferte de munca variate! Precizati postul pentru care aplicati!