Consilier vanzari

Primera

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consilier vanzari pentru textile decorative premium avand ca target clienti de top. Job-ul presupune cunoasterea foarte bine a produselor din showroom-ul Primera, consilierea clientilor in alegerea lor si fidelizarea acestora prin atitudine, comportament si cunostinte tehnice.
Responsabilitatile postului tin de asigurarea gestiunii corecte a magazinului, eliberarea si intocmirea facturilor
fiscale, bonurilor fiscale catre clienti, precum si corespondenta electronica si ofertare.
Mediul de lucru este unul placut si cu multe provocari, iar nivelul salarial oferit este peste medie.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa fie open minded, comunicativ, foarte bine organizat, atent la detalii, dornic sa exploreze si sa invete.

Primera ofera servicii de consultanta pentru amenajari interioare si design interior, servicii complete de decorare a ferestrelor (masuratori, alegere textile, confectionare, sisteme de prindere, montaje, accesorii, vanzare de articole decorative, etc), corpuri de mobilier cu posibilitate de personalizare a tapiteriei.