CONSILIER TRANZACTII IMOBILIARE

EDIL CASA - Cluj

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei imobiliare si selectarea proprietatilor ce corespund cerintelor clientilor
Gestionarea si largirea portofoliului de clienti
Pregatirea si negocierea contractelor
Promovarea imaginii firmei

CERINTE

Abilitati de comunicare, negociere, relationare
Capacitate de analiza si decizie
Dorinta de construi o cariera in domeniul imobiliar
Prezenta agreabila, responsabilitate, dinamism, spontaneitate
Experienta in vanzari de minim 1 an

BENEFICII OFERITE

Training de specialitate si suport continuu
Pachet salarial corelat cu performanta
Posibilitatea unei cariere pe termen lung

EDIL este o companie specializata în tranzactii imobiliare, una din primele agentii imobiliare, beneficiind de peste 13 ani de experienta în domeniu.
În prezent EDIL functioneaza prin mai multe divizii de vânzari pe diferite puncte de lucru, asigurând astfel cea mai buna acoperire a pietei imobiliare.
Experienta ne da siguranta ca putem merge mai departe... promovând calitatea, munca în echipa si puterea de a învinge!