Consilier tehnic pe climatizare

Picoil Info Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza in proiecte produse adaptate cerintelor clientilor, care sunt reprezentantive si profitabile pentru companie;
- colaboreaza cu inginerii de vanzari in vederea incheierii si derularii contractelor de furnizare marfa pentru executarea lucrarilor alocate;
- ofera consultanta tehnica la montaj in momentul in care respectiva lucrare se executa;
- mentine relatia intre departamentul de proiectare implicat in proiectele mari si serviciul ofertare in vederea elaborarii ofertelor pe baza cerintelor din proiect;
- mentine relatia cu beneficiarii pentru derularea proiectelor mari in care sunt introduse produse Romstal;

CERINTE

- studii superioare tehnice (instalatii)
- 3, 4 ani experienta pe o pozitie similara
- cunostinte de limba engleza (italiana constituie avantaj)
- operare PC
- abilitati de comunicare si negociere

BENEFICII OFERITE

- oportunitati de formare si dezvoltare profesionala

DESCRIEREA FIRMEI

Instruire ¿i consultan¿¿ în management

Clientul nostru este Romstal, o companie de prestigiu in domeniul instalatiilor termo-hidro-sanitare.