CONSILIER SERVICE TINICHIGERIE- VOPSITORIE

SMART TRAINING S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Managementul total al clientului departamentului service:tinichigerie-vopsitorie (programari, consilierea clientilor, facturare, solutionarea reclamatiilor)
- Studii, rapoarte de piata si de calitate
- Participarea la organizarea si coordonarea activitatii de service

CERINTE

- Studii superioare tehnice
- Experienta in service auto minim 1 an
- Excelente abilitati de operare PC (Office)
- Excelente cunostinte de engleza sau germana
- Permis de conducere cat. B
- Bune cunostinte tehnice si de vanzari
- Persoana adaptabila, deschisa, comunicativa si responsabila

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Munca intr-un colectiv profesionist
- Posibilitati de promovare

SMART TRAINING, firma de consultanta in afaceri si resurse umane, asista AUTOWORLD, dealer Volkswagen si Audi, in selectia pentru postul de CONSILIER SERVICE TINICHIGERIE- VOPSITORIE.