Consilier service - Inginer mecanic Audi

Autoworld

Job expirat

RESPONSABILITATI

 mentinerea unui standard calitativ ridicat pentru serviciile oferite clientilor,
 intelegerea si centralizarea nevoilor clientului
 pregatirea/deschiderea in avans a contractelor de reparatie in urma programarii,
 preluarea masinii clientului, urmarirea rezolvarii problemelor si predarea masinii clientului
 realizarea indicatorilor conveniti

CERINTE

 studii superioare in domeniu tehnic (specializarea Autovehicule rutiere constituie avantaj)
 abilitati de operare PC (Word, Excel)
 cunostinte de limba engleza, (limba germana constituie avantaj)
 excelente abilitati de comunicare si relationare
 promtitudine si spirit de responsabilitate

BENEFICII OFERITE

- instruire permanenta la standarde ridicate
- pachet salarial motivant care contine si bonusuri de performanta
- atmosfera de munca furmoasa intr-o echipa tanara si dinamica

Misiunea noastra este sa furnizam mobilitatea clientilor nostri prin cea mai buna experienta pe partea de vanzare si servisare autovehicule, prin perfectionarea continua a companiei noastre si a resursei umane.