CONSILIER SERVICE CAROSERIE - Cluj-Napoca

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie care produce automobile si ofera asistenta in service-uri autorizate. Pentru sediul din Cluj-Napoca cautam un Consilier Service Caroserie.
- receptioneaza autovehiculele aduse de clienti sau depanatori;
- stabileste costul estimativ al lucrarilor;
- propune un autovehicul de schimb, intocmeste dosarul de imprumut sau de inchiriere;
- analizeaza zilnic autovehiculele aflate in reparatie.

CERINTE

- cunostinte tehnice de baza - domeniul auto;
- cunostinte operare PC.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- dezvoltare profesionala.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi.