CONSILIER SERVICE - aparaturi stomatologice

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- ofera informatii clientilor in legatura cu problemele aparute la aparatura stomatologica;
- realizeaza o identificare primara a defectiunilor aparute
- pune in legatura clientul cu tehnicianul
- poate sa ofere clientilor informatii in legatura cu gestiunea pieselor (stie daca exista pe inventar sau se face comanda)

CERINTE

- Studii medii in domeniul tehnic, studiile superioare consituie avantaj;
- Experianta in domeniu constituie avantaj;
- Pasionat si motivat pentru domeniul tehnic;
- Permis de conducere categoria B;
- Foarte bune cunostinte de limba engleza (obligatoriu) si limba germana(constituie avantaj);
- Persoana orientata catre client, cu excelente abilitati de comunicare;

BENEFICII OFERITE

- birou, telefon, acces la masina cand este nevoie
- posibilitati de dezvoltare a carierei;
- mediu de munc? profesionist;

SMART TRAINING, firma clujeana de consultanta în domeniul resurselor umane asista companie ce se ocupa cu comercializarea de aparaturi stomatologice in selectia pentru postul de CONSILIER SERVICE- aparaturi stomatologice

Trimiteti un CV la recrutare@smart-training.ro pentru BAZA DE DATE Smart Training pentru a beneficia de oferte de munca variate atat in Cluj-Napoca cat si in alte orase ale tarii.