CONSILIER SERVICE

SMART TRAINING S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- managementul total al clientului departamentului service(programari, consilierea clientilor, facturare, solutionarea reclamatiilor)
- studii, rapoarte de piata si de calitate
- participarea la organizarea si coordonarea activitatii de service

CERINTE

- studii superioare tehnice
- experienta in service auto min. 1 an
- excelente abilitati de operare PC (Office)
- excelente cunostinte de engleza sau germana
- permis de conducere cat. B
- bune cunostinte tehnice si de vanzari
- persoana adaptabila, deschisa, comunicativa si responsabila

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- munca intr-un colectiv profesionist
- posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala
- bonusuri in functie de performanta

SMART TRAINING, firma de consultanta in afaceri si resurse umane, asista AUTOWORLD, dealer Volkswagen si Audi, in selectia pentru postul de CONSILIER SERVICE.