Consilier Relatia cu Clientii

Arobs Transilvania Software

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentine si dezvolta relatia cu clientii firmei
- asigura suportul tehnic pe aplicatiile firmei
- participa la instalarea aplicatiei la clienti
- creeaza manuale de utilizare pentru aplicatiile firmei

CERINTE

- cunostinte tehnice (electronica, calculatoare, informatica)
- abilitati de comunicare, motivare, putere de munca
- dorinta de a lucra intr-o firma dinamica cu prezenta activa pe piata internationala
- cunostinte de limba engleza
- permis de conducere categoria B
- disponibilitate pentru deplasari in tara

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut, atractiv, dinamic
- pachet salarial motivant
- cursuri de instruire in tara

ARoBS dezvolta solutii pentru clienti din Europa de Vest, SUA precum si pentru firme din Romania. Proiectele dezvoltate acopera o gama larga de domenii:

-automatizarea fortei de vanzare (solutii bazate pe terminalele mobile de tip Palm, Pocket PC si Symbian);

-solutii grafice si drivere pentru Mac OS;

- solutii pentru localizarea parcurilor auto prin GPS-GPRS

-aplicatii Internet dezvoltate pe baza tehnologiilor de ultima ora:
Java, J2EE si .NET

-sala de clasa virtuala destinata trainingului si invatamantului la distanta (e-School)

-solutii pentru agentii de turism