CONSILIER PIESE AUTO

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- elibereaza piese din magazie in baza contractelor;
- lanseaza comenzile pieselor originale catre furnizori;
- urmareste procesul de livrare a comenzilor;
- se ocupa de rezolvarea prompta a reclamatiilor;
- promoveaza ofertele speciale interne si de la importator;
- mentinerea relatiilor cu clientii.

CERINTE

- studii medii sau superioare (tehnice sau economice);
- cunostinte tehnice despre automobile, piese si accesorii;
- cunostinte de gestiune;
- bune cunostinte de limba engleza sau germana;
- abilitati organizatorice, operativitate, rezistenta la stres;
- foarte bune abilitati de operare PC (pachetul MS Office).

BENEFICII OFERITE

- mediu de munca profesionist;
- posibilitati de dezvoltare profesionala.

SMART TRAINING asist¿ firma Autoworld, unul din cei mai importan¿i dealeri auto clujeni, care activeaz¿ pe pia¿a auto din anul 1999 ca ¿i reprezentan¿¿ Volkswagen ¿i Audi, pentru postul de CONSILIER PIESE AUTO