CONSILIER LOGISTICA

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preia comenzile in momentul intrarii lor in sistem
- urmareste stadiul comenzilor si verifica diferite aspecte legate de acestea
- programeaza transporturile de masini
- preia masinile si le pregateste de livrare
- intocmeste actele in vederea vamuirii masinilor
- intocmeste documentatia necesara punerii in circulatie a masinilor
- urmareste inchiderile de leasing intern si extern

CERINTE

- studii superioare tehnice
- experienta relevanta pe o pozitie similara
- bune cunostinte de operare PC
- cunostinte de limba engleza
- responsabilitate, operativitate, initiativa
- organizare foarte buna
- foarte bune abilitati de comunicare si munca in echipa

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- posibilitati de promovare

Smart Training, firma de consultanta in domeniul resurselor umane, asista important dealer auto in selectia pentru postul de: CONSILIER LOGISTICA