CONSILIER JURIDIC

SC EDIL CASA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-analizeaza contractele cu furnizorii si clientii companiei;
- analizeaza toate documentele corporatiei pentru a asigura respectarea prevederilor legale si ofera consultanta juridica clientilor companiei
- actualizeaza permanent informatiile referitoare la noile modificari de legislatie de interes comercial;
- reprezinta compania in instanta in eventuale litigii;
- consiliaza managementul cu privire la corectitudinea si modul de realizare a planurilor si strategiei elaborate de acesta, din punct de vedere legal;
- evidenta documente debitori si recuperare debite
- relationare cu toate departamentele interne

CERINTE

-studii superioare juridice finalizate
- experienta minim 1 an, de preferat intr-o pozitie similara
- spirit analitic, atentie la detalii
- diplomatie
- integritate, simtul responsabilitatii
-abilitati pentru relatii interpersonale si de comunicare, cu o buna capacitate de evaluare a riscului
- abilitati de planificare si organizare
- abilitati de lucru cu programele uzuale de calculator (Windows, MS Office)

EDIL este o companie specializata in tranzactii imobiliare, una din primele agentii imobiliare, beneficiind de peste 13 ani de experienta in domeniu.
In prezent EDIL functioneaza prin mai multe divizii de vanzari pe diferite puncte de lucru, asigurand astfel cea mai buna acoperire a pietei imobiliare.
Experienta ne da siguranta ca putem merge mai departe... promovand calitatea, munca in echipa si puterea de a invinge!