Consilier in servicii imobiliare

HINK HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajatorul doreste o persoana care sa vrea si sa ii placa:

Sa acorde asistenta in procesul de negociere, vanzare, cumparare si inchiriere;
Sa intermedieze contracte, si sa respecte corelarea corecta intre cerere si oferta;
Sa atinga si sa depaseasca obiectivul lunar de vanzari/inchirieri, in condiţiile respectarii politicii pe care compania o promoveaza;
Sa prospecteze piata imobiliara si sa identifice noi oportunitati saptamanal;
Sa evalueze proprietatile imobiliare si sa realizeze o promovare eficienta a acestora;
Sa mentina relatia cu clientii si sa dezvolte portofoliul de clienţi;

CERINTE

Competente de comunicare, negoiciere si relationare
Abilitati anteprenoriale (capacitatea de a gestiona singur o activitate si de a gasii solutii viabile in timp scurt)
Capacitate de planificare si organizare
Un time-management de exceptie
Dinamism, motivatie si o fire sociabila
Dorinta constanta de dezvoltare si perfectionare
Dornita de asociere cu un brand puternic in domeniu
Creativitate si abilitate de adaptare la un mediu dinamic de munca

BENEFICII OFERITE

Pentru toate acestea iti ofera

Castig peste media pietei.
Carti de vizita si materiale de promovare.
Cursuri si Trainguri de formare.
Suport in dezvoltarea individuala.
Mediu si aparatura moderna de lucru

HINK este o companie de consultanţă în resurse umane înfiinţată în Cluj-Napoca ce îşi desfăşoară activitatea în următoarele arii de expertiză: recrutare şi selecţie profesională, administrare de personal şi procese, formare şi dezvoltare profesională, evaluare de performanţe şi consultanta on-site.

Ne mandrim cu o echipa de Psihologi organizationali – atestati cu drept de libera practica in Psihologia Muncii si Organizationala cu experienta in Recrutare si Selectie, Traing si Formare, Evaluare de performante si Consultanta. Din experienta academica si cea profesionala am dobandit o gama larga de competente cu aplicabilitate in domenile Psihologiei si Managementului Resurselor Umane.

Având în vedere că în organizaţii schimbarea este singura constantă (Heraclit) şi este o experienţă de învăţare ne propunem ca prin serviciile pe care le livrăm să ne putem adapta atât noi ca şi companie cât şi colaboratorii/clienţii noştri oricărei situaţii, condiţii şi oricărui context nou.