Consilier Imobiliar

Imopoint

Job expirat

RESPONSABILITATI

Imopoint Investment se afla in cautare de Consilieri Imobiliari.Daca sunteti in cautare de noi oportunitati, doriti sa lucrati intr - o echipa unde cu totii gandim pozitiv, dispunem de multa energie si ne place sa ne distram nu ezita sa ne trimiti CV - UL tau .

Cum ar trebui sa fie aceasta persoana pentru a ne dori sa colaboram cu ea?

1. Sa stie sa zambeasca si intotdeauna sa aibe o atitudine pozitiva pentru a da energie celor din jurul sau;
2. Sa cunoasca cel putin o limba de circulatie internationala;
3. Sa promoveze imaginea si ofertele companiei;
4. Sa realizeze cercetari pe piata si sa identifice noi clienti;
5. Sa stabileasca, mentina si sa extinda baza de clienti;
6. Sa dezvolte si sa mentina relatii de success cu partenerii locali;
7. Sa creasca oportunitati de afaceri prin diferite cai pe piata;
8. Sa fie responsabil pentru evaluarea continua a pietei si pentru ofertele prezente;
9. Sa participe la analizarea si propunerea de strategii, respectand politica societatii;
10. Sa raporteze managerului realizand rapoarte lunare;
11.Sa mentina managerul la curent cu ofertele prezente pe piata.

CERINTE

1. Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare;
2. Experienta in domeniul vanzarilor constituie un avantaj;
3. Permis de conducere categoria B;
4. Competente calculator, pachetul MS Office;
5. Cunoasterea a cel putin unei limbi de circulatie internationala

BENEFICII OFERITE

1. Un mediu placut de lucru;
2. Salariu fix + comisioane;
3. Bonusuri de performanta pe baza unor indicatoare de performanta;
4. Laptop;
5. Masina;
6. Telefon;
7. Posibilitatea de a invata foarte multe lucruri interesante din diferite domenii;
8. Sef bun si intelegator;
9. Carti de vizita;
10. Multe surprize.

Pentru mai multe detalii va rugam sa ne trimiteti CV - ul dumneavoastra la adresa de mail andrada@imopoint.ro.

Imopoint investment - agentie imobiliara Cluj - constituie o formula noua pe piata imobiliara din Municipiul Cluj-Napoca, desi in spatele acesteia se regasesc persoane cu experienta indelungata in domeniul imobiliar.

Serviciile oferite de catre Imopoint investment se doresc a fi de cea mai inalta calitate, indreptate spre nevoile clientului. O astfel de abordare presupune, fara indoiala, o relatie de incredere intre echipa Imopoint investment si dumneavoastra, incredere pe care o garantam inca de la inceput.