consilier financiar

rodinvest srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti pasionat de mediul financiar-economic?
Vrei : Pregatire, independenta , siguranta, profesionalism, competitie.
Alege sa te alaturi primei echipe de profesionisti din domeniul consultantei financiare.
Ai acum sansa sa te pregatesti intr-un mediu international si profesionist pentru cariera pe care ti-o doresti si sa actionezi prin servicii de calitate pe toata piata financiara ( asigurari, pensii, credite, economisire-creditare, carduri).

CERINTE

Varsta 25-40 de ani
Studii economice/experienta in domeniul economic-financiar
Lb engleza ( mediu )
Operare PC ( Internet, Office )
Dinamism, ambitie, perseverenta, creativitate, sociabilitate, orientare spre rezultate

BENEFICII OFERITE

Plata per comision
Bonusuri
Pregatire
Team-building
Cariera in domeniul financiar
Consultanta pe toata piata financiara ( diversitate de produse si parteneri )
Echipa tanara si dinamica
Mediu international

Rodinvest SRL activeaza in sectorul financiar in domeniul consultantei. Promovam consultanta de calitate, profesionista si eficienta orientata catre nevoile clientului.
Actionam pe toata piata financiara : asigurari, pensii, credite, carduri, economisire, investitie, subventii, fonduri europene.