Consilier financiar

SC ASSENTA FINANCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultant financiar mobil
Analiza dosarelor de credit a bancilor partenere.

Responsabilitati:
- Contactarea telefonica a clientilor
- Deplasare la client
- Prezentarea produselor de creditare
- Verificarea eligibilitati clientilor conform normelor bancilor partenere
- Intocmirea dosarelor de credit

Postul este disponibil atat part time, cat si full time

CERINTE

- Aptitudini de comunicare, orientare catre client
- Initiativa
- Experienta necesara in vanzari (credite, asigurari, imobiliare etc)

BENEFICII OFERITE

- Munca intr-o echipa tanara, dinamica si flexibila.
- Cele mai bune produse bancare de pe piata
- Training
- Posibilitati de promovare rapida

Oferta:
Salariu fix + comision

DESCRIEREA FIRMEI

Broker de credite bancare persoane fizice si juridice

Pentru ca sunteti din ce in ce mai dependenti de banci, iar timpul este o specie rara, pe cale de disparitie, intervenim noi, Assenta Finance, prieteni cu bancile si dispusi sa iti acordam tot timpul din lume pentru a obtine creditul de care ai nevoie.
Odata ce ai solicitat un credit prin Assenta, te relaxezi si iti vezi de treaba ta: esti intr-o intalnire, noi lucram la dosarul tau; trebuie sa stai peste program, noi mergem pe la banci cu actele, si, in cel mai scurt timp ai obtinut creditul.