consilier credite

OCG S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job-ul presupune o activitate independenta, aceasta desfasurandu-se in baza unui contract de colaborare/comision. Activitatea colaboratorului este cea de broker de credite avand la baza intermedierea de credite imobiliare, credite ipotecare, credite nevoi personale cu ipoteca si refinantari.

Job-ul presupune:
- intermedierea de credite cu garantii si credite de refinatare
- participarea la intalniri cu clienti unici sau pentru contracte unice
- elaborarea unei baze proprii de potentiali clienti
- mentinerea legaturii cu potentialii clienti (telefonic,email)
- documentarea online si din materialele puse la dispozitie de catre firma in legatura cu produsele bancare si procedurile de lucru

CERINTE

- intreprinzator
- determinat
- flexibil

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- introducerea in sistemul bancar
- participarea la training-urile oferite de catre bancile partenere
- program flexibil
- suport logistic din partea firmei
- comisioane contractuale mari (50%)

OCG functioneaza ca si o societate de consultanta, brokeraj si intermediere de credite (relatia client-banca) adresandu-ne atat clientilor persoane fizice cat si clientilor persoane juridice. Oferim servicii de consultanta in contractarea unui credit, respectiv obtinerea unei finantari, dar si intocmirea dosarului de credit premergator aprobarii si semnarii contractului.

Diferenta ?!? noi am facut o prioritate din a oferi SOLUTII celor care au ajuns intr-un impas sau se afla intr-o anume dificultate. In astfel de situatii ne putem demonstra cel mai bine experienta acumulata si capacitatea noastra de a solutiona probleme. Dorim sa oferim clientilor cea mai potrivita varianta de finantare, adaptata nevoilor fiecaruia si in cel mai scurt timp.

Contact:
Tel.: +40 740 740361
Fax: +40 264 104610

Email: office@ogroup.ro
Web: http://www.ocgroup.ro
YM: ocgroupro