CONSILIER CLIENTI – utilaje pentru constructii

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- oferirea de asistenta si informatii clientilor;
- completarea bazei de date cu informatii despre clienti;
- asistenta directa, telefonica sau prin e-mail pentru rezolvarea solicitarilor clientilor;
- sprijina si contribuie la optimizarea activitatii echipei de vanzari.

CERINTE

- studii medii/superioare (domeniul tehnic constituie avantaj);
- experienta pe un post similar constituie avantaj;
- experienta in lucrul cu clientii (minim 2 ani experienta);
- bune abilitati de operare PC;
- cunostinte medii de limba engleza;
- persoana comunicativa, onesta, deschisa si flexibila;
- responsabilitate si orientare catre client.

BENEFICII OFERITE

- oportunitati de promovare;
- logistica aferenta postului;
- posibilitati de instruire profesionala.

SMART TRAINING este o firma de consultanta in resurse umane din CLUJ NAPOCA care are ca principale servicii: recrutarea si selectia personalului, evaluarea performantelor profesionale, evaluarea psihologica si training.

Trimiteti un CV la recrutare@smart-training.ro pentru BAZA DE DATE Smart Training pentru a beneficia de oferte de munca variate atat in Cluj-Napoca cat si in alte orase ale tarii.