Consilier bancar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea si identificarea de potentiali clienti pentru produsele financiare din portofoliu;
- Consilierea si incheierea contractelor cu clientii;
- Raportarea vanzarilor;
- Promovarea imaginii companiei in spiritul valorilor organizationale.

CERINTE

- Experienta in vanzari directe constituie un avantaj;
- Cunostinte medii in domeniul financiar;
- Abilitati foarte bune de prospectare a pietei si construire de retele de contacte;
- Excelente abilitati de comunicare si prezentare;
- Spirit de echipa, dinamism si flexibilitate;
- Spirit antreprenorial, atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie;
- Perseverenta in atingerea obiectivelor.

BENEFICII OFERITE

Pentru candidatii care intrunesc conditii de full time min 400 euro, laptop, aparatura proiectare, modem zapp.leasing auto partial, asigurare de viata
- pentru part time comisioane proportionale cu realizarile pregatire gratuita;
- munca este singura investitie;
- diversificare venit prin premii;
- training de specialitate gratuit;
- cariera pe termen lung;
- sansa de a avansa pe baza rezultatelor proprii
- sistem rapid de avansare in cariera.