Consilier Audit Intern - Cluj, Timisoara, Mehedinti

AQUILA PART PROD COM SRL PLOIESTI

Job expirat

RESPONSABILITATI

- verificarea activitatii punctelor de lucru ( documente infiintare puncte de lucru, evidenta operativa a fluxului informational, inventariere bunuri, receptie primire marfa);
- culegerea datelor si informatiilor, intocmirea documentatiei, instrumentarea fraudelor si abaterilor savarsite la nivelul companiei;
- atributii specifice auditului intern conform normelor, standardelor si legislatiei in vigoare si procedurilor aplicabile;

CERINTE

- studii superioare economice si/sau juridice;
- experienta in domeniu : minim 2 ani;
- cunostinte operare PC ( Word, Excel );
- abilitati de comunicare si mediere a situatiilor conflictuale, corectitudine si fidelitate;
- disponibilitate la program prelungit in conditii de stres si deplasari in teritoriu;
- domiciliul stabil in : Drobeta Tr. Severin, Cluj, Timisoara;
- permis conducere categ. B - minim 1 an

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant

DESCRIEREA FIRMEI

www.aquila.ro