Confectionere in domeniul decoratiunilor interioare

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam Cusatorese cu experienta pentru confectionarea perdelelor si draperiilor sau persoane doritoare sa lucreze in domeniul amenajarilor interioare/ design interior in Cluj Napoca.

Responsabilitati:
- Productia de decoratiuni interioare textile: perdele, draperii, fete de masa,
etc.
Confectionerul asigură asamblarea semifabricatelor, urmărind procesul tehnologic până la executarea finală a produsului, pentru executarea produselor fiind necesare utilaje industriale. Confecţionerul se ocupă în principal cu efectuarea operaţiilor de croire şi de confecţionare, controlul calitativ al operaţiilor, finisarea şi pregătirea produselor pentru depozitare, ambalarea produselor.

CERINTE

Cerinte:
- Studii medii
-Experienta in domeniu (este un avantaj)

BENEFICII OFERITE

Beneficii oferite :
Salar atractiv ( in functie de experienta)
Tichete de masa
Decontare transport
Program de 8 ore L-V

Detalii la telefon 0748 474493

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare