Confectioner textile - Broder

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

BRODERIA este o arta de decoratiuni textile cu o indelungata traditie, fiind cel mai elegant si rezistent mod de personalizare atat al produselor textile cat si al altor materiale (tricouri, halate, sepci, camasi, cravate, pulovare, sacouri, fuste, rochii genti, tablouri, materiale promotioanale, huse auto, ecusoane scolare sau pentru firme etc.)

CERINTE

Experienta la masina de cusut liniara sau triplock.
Executa lucrari manuale sau cu ajutorul unor scule, utilaje si dispozitive partial mecanizate.
Lucrarile specifice constau in coaserea pe textile, piele si altele.
Se asigura de bunul demers al masinilor de cusut.
Urmareste procesul de productie al masinii gherghef.
Urmareste si schimba bobinele cu ata.
Seriozitate
Disponibilitate de munca in 3 schimburi

BENEFICII OFERITE

Salariu fix
Tichete de masa
altele

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare