Recupero Crediti

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Contactarea telefonica a debitorilor
-Preluare apeluri de la clienti si rezolvarea situatiilor prin convingerea acestora de a isi achita creantele
- Negocierea termenelor de plata
- Consiliera clientilor si informarea acestora in legatura cu aspectele specifice platilor
- Furnizarea informatiilor corecte si complete privind modalitate de plata si locatiile unde se poate face plata
- Oferirea de suport cu privire la situatia financiara a debitorului precum si informatii corecte privind produsele pentru care inregistreaza restanta
- Inregistrarea corecta si completa a informatiilor obtinute in urma apelurilor in aplicatia de collection
- Atingerea targhetului stabilit si indeplinirea planului de colectare.

CERINTE

CUNOSTINTE OBLIGATORII DE LIMBA ITALIANA LA NIVEL AVANSAT
Atentie la detalii, lucru in echipa , calm si stapan de sine, stapan pe limba
Numar minim de telefoane pe zi de munca
Activitati de cautare adrese, nr. telefon

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare

Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la:
Adresa: Cluj-Napoca, str. Iuliu Maniu, nr. 17, ap. 7, 400095
Tel/fax: +40264431985
www.starjobs.eu

Specialist resurse umane
Mobil: +40 0748-474493
cariere@starjobs.eu