COLABORATOR ZONAL

Goodwill Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului: contactarea clientilor in vederea prezentarii serviciilor de consultanta prestate de societate

CERINTE

Cerinte: minim studii medii, de preferabil superioare, abilitati de comunicare, relationare si de prezentare, seriozitate, perseverenta in indeplinirea sarcinilor
Reprezinta avantaj: cunoasterea programelor de finantare, cunoasterea limbii engleze, maghiare, experienta in domeniul vanzarilor, permis de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

Salarizare atractiva in functie de performanta, program de lucru flexibil!

Societatea GW Consulting a fost infiintata in Ungaria in vara anului 2003, de un grup de profesionisti cu specializare in economie si cu o vasta experienta in domeniu. De atunci firma s-a dezvoltat continuu, iar astazi activitatea noastra este cunoscuta si apreciata in toata tara. Firma se ocupa cu consultanta in elaborarea si implementarea proiectelor, monitorizare oportunitatilor de finantare, intocmirea documentatiei necesare pentru accesarea fondurilor, intocmirea caietelor de sarcini, precum si consultanta in domeniul licitatiilor publice.