Colaborator/Reprezentant vanzari

NOI Oportunitati

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca doresti sa faci CEVA PENTRU TINE cat vrei, cum vrei si cand vrei, cel putin o informatie ti-o pot oferi. Ce faci cu ea? Depinde doar de tine. Exista pe langa un job fix si alte modalitati de a obtine un venit, de multe ori mult mai mare decat cel pe care ti-l va oferi "FIRMA". INFORMATIA conteaza.

Daca ti se pare interesant sa iti construiesti o afacere de tip Multi Level Marketing cu produse alimentare exclusiviste din Germania, Austria, Italia si cu vanzare printr-un sistem de recomandare si cu un venit de pana la 20% din vanzarile proprii si ale echipei.

Sistemul de vanzare este bazat pe un multi level marketing - beneficii doar din recomandare si consum propriu.

CERINTE

Fiind un job pe care il poti face si pasiv, cerintele sunt cele pe care tu ti le vei stabili.

Nu sunt costuri de inscriere, nu este si nu va fi un pachet ce trebuie cumparat.

BENEFICII OFERITE

Bonusurile lunare ( 200, 500, 1000 eur) din rulaje vor ajunge la cei care impreuna cu echipa se vor califica. Nu este un premiu acordat lunar, toti vor avea posibilitatea sa partcipe la aceste bonusuri.