Colaborator IT - Cluj-Napoca

DEPARTAMENT IT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam colaborator pentru operatii de service IT, administrare retele, administrare servere. Activitatea se desfasoara atat la sediul firmei cat si la sediul clientilor cu avem incheiate contracte de service sau care solicita interventie punctuala. Posibilitate de lucru part time cu interventie doar in urma solicitarii. Solicitam experienta in domeniu.

CERINTE

cunostite retelisitica, depanare calculatoare, administrare servere Windows, administrare servere Linux, cunostinte solide de programe open source.

BENEFICII OFERITE

remuneratie corelata cu efortul depus.
Posibilitate de angajare ulterioara in cadrul firmei.
Trimiteti cv la angajari@departamentit.ro
Detalii la: 0264-414818, 0749-170186.

Firma noastra SC DEPARTAMNET IT SRL din Cluj-Napoca este specializata pe comertul cu produse de tehnica de calcul (pe canalele: vanzare clasica, magazin online, licitatii) si service IT pe baza de contract sau la cerere (mentenanta si administrare parc calculatoare, retelistica, administrare servere, comunicatii, consultanta).