Colaborator animator petreceri pentru copii

Dorsan Impex

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizarea si desfasurarea petrecerilor pentru copii
- animarea petrecerilor, antrenarea copiilor in jocuri, activitati hazlii
- comunicarea cu clientii si colaboratorii pentru stabilirea tuturor aspectelor unor petreceri de succes

CERINTE

Esti o persoana spontana si vesela? Ai stofa de actor?
Iti place sa te joci cu copii si ai mai lucrat in domeniu?
Ai spirit de antreprenor? Iti place sa lucrezi pe cont propriu?
Esti disponibil sa lucrezi in week-end?

Daca da, nu ezita sa ne contactezi!

BENEFICII OFERITE

- program flexibil
- castiguri in functie de rezultate
- locatie pentru evenimente, suport logistic

Dorsan Impex S.R.L a fost infiintata in anul 1994 si este situata in Cluj Napoca, judetul Cluj.

Cu un efectiv de 100 angajati, Dorsan Impex S.R.L comercializeaza o gama larga de produse: apa minerala Borsec, sucuri Giusto, cafea Metropolitan, bere Ursus si alte produse alimentare si nealimentare. Produsele si serviciile noastre au ca piata principala de desfacere judetul Cluj. Clientii nostri sunt firme importante de pe plan local.