Cobaborator vânzări

Asociatia Mesteshukar Mobil

Job expirat

RESPONSABILITATI

Meșteshukar ButiQ Cluj face parte dintr-o rețea de întreprinderi de economie socială ce își propune revalorizarea meseriilor tradiționale rome. Modelul nostru de business se bazează pe o cooperare continuă între designeri de produs din diverse colțuri ale Europei și meșteșugari tradiționali romi din România. Împreună creăm produse interesante și de calitate prin care vrem să promovam producția autohtonă și măiestria meșteșugului.

CERINTE

Pentru a înfăptui toate planurile noastre, căutăm colaboratori care să ne ofere suport în vanzari în cadrul evenimentelor la care vom participa.
Cerințele sunt:
- Persoană de etnie romă
- Proactiv, dinamic, responsabil
- Cunoștințe de limba engleză
- Excelente abilități interpersonale
- Disponibilitate imediată
- Permis de conducere și experiență ca șofer, constituie un avantaj
- (Preferabil) Experiență în vânzări și gestiune retail

BENEFICII OFERITE

Programul de lucru va fi part-time, stabilit de comun acord, și va include unele deplasări legate de participarea cu magazinul mobil la evenimente culturale.
Activitatea va fi foarte interesantă, cu participare la evenimente frumoase, mediu de lucru creativ și dinamic, precum și faptul de a fi parte din acest concept nou și dintr-o organizație cu o cauză bună. Ne dorim ca noii colegi să aibă spirit antreprenorial și să contribuie în mod activ la dezvoltarea organizației din Cluj. În schimb, recompensele financiare precum și spirituale considerăm că sunt cel puțin încurajatoare