CHIMIST / INGINER CHIMIST - DEPARTAMENT CONTROLUL CALITATII (2 POSTURI VACANTE)

TERAPIA - RANBAXY

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza analizele fizico-chimice pentru produse finite in vederea eliberarii lor pe piata;
- Efectueaza analizele fizico-chimice pentru produse intermediare in vederea eliberarii lor pentru urm¿toarele etape din procesul de fabricatie;
- Efectueaza verificarile si calibrarile periodice ale aparatelor din dotarea laboratorului si le consemneaz¿ în caietele de evidenta ale acestora;
- Efectueaza analizele fizico-chimice pentru validarea proceselor tehnologice.

CERINTE

- Studii superioare ¿ Facultatea de Chimie;
- Cunostinte de limba engleza;
- Cunostinte operare PC;
- Experienta in activitatea de laborator constituie avantaj;
- Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi.

BENEFICII OFERITE

- Compania noastra ofera excelente posibilitati de dezvoltare a carierei profesionale, programe de training de un inalt nivel si un pachet salarial atractiv.

Cea mai dinamica companie producatoare de medicamente din Romania.